چگونه در اسنپ چت حساب کاربری ساخته و از آن استفاده کنیم ؟

[ad_1]

یکی از اپلیکیشن های محبوب برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم با دوستان و آشنایان، اپلیکیشن اسنپ چت می باشد.

شما به کمک این اپ میتوانید تصاویر و فیلم های مورد نظرتان را به پس از ویرایش و گذاشتن فیلتر های مختلف بر روی آن برای هر کدام از مخاطبینتان به اشتراک بگذارید، همچنین به کمک آن می توانید به صورت استوری پست بگذارید و با دوستان خود در قسمت چت، گفت و گو کنید. این اپلیکیشن به شکلی طراحی شده است که تصویر و فیلم فرستاده شده توسط شما پس از این که مخاطب شما آن را مشاهده می کند، پاک می شود.

1نصب اسنپ چت


برای این کار به راحتی به گوگل پلی یا اپ استور دستگاه خود مراجعه کنید و پس از سرچ کردن snapchat این اپ را کاملا رایگان دانلود و بر روی دستگاهتان نصب کنید .

2ساخت حساب کاربری


برای این که بتوانید از اسنپ چت استفاده کنید باید در آن اقدام به ساخت حساب کاربری کنید. پس از این که اسنپ چت را نصب کردید، وارد آن شوید. حال صفحه ای برای شما باز می شود که شامل دو گزینه login برای افرادی که از قبل حساب کاربری ایجاد کرده اند و می خواهند وارد آن شوند و sign in برای افرادی که می خواهند حساب کاربری ایجاد کنند می باشد.

بر روی گزینه sign up تپ کنید، پس از وارد کردن اطلاعاتتان و نیز تاریخ تولدتان به میلادی یک نام کاربری و رمز عبور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعد ایمیل خود را وارد کرده، حال باید شماره تلفن خود را در آن وارد کنید (به یاد داشته باشید که اسنپ چت شماره تلفن شما را برای مخاطبین نمایش نمی دهد) پس از آن که شماره را وارد کردید، کد فعال سازی برای شما ارسال می شود.

3www.howcanu.com ساخت حساب کاربری در اسنپ چت به صورت گام به گام

4وارد کردن مخاطبین دستگاه به اسنپ چت


حال وارد صفحه ای می شوید که باید دوستانتان را به اسنپ چت اضافه کنید. در این مرحله اپلیکیشن یک پیغام برای شما ارسال می کند که آیا اجازه می دهید به مخاطبین تلفن شما دسترسی داشته باشد؟ پس از مشاهده این پیغام بر روی گزینه Ok تپ کنید. پس از این کار تمامی مخاطبینی که در اسنپ چت حساب کاربری ایجاد کرده اند در قسمت My friends نمایش داده می شوند. همچنین در قسمت بالا و سمت چپ یک ایکون برای ایجاد مخاطب وجود دارد که با انتخاب آن می توانید مخاطبین دیگر را اضافه کنید. همچنین با انتخاب آیکون جست و جو در سمت راست می توانید نام کاربری مخاطبین را جست و جو کنید و به مخاطبین خود اضافه کنید.

 

5تنظیمات


شما می توانید با انتخاب ایکون چرخ دنده در اسنپ چت، وارد منوی تنظیمات آن شوید و تغییرات مورد نظرتان را ایجاد کنید. در این قسمت می توانید اطلاعات شخصیتان را ویرایش کنید، مخاطبینی که می توانند تصاویر و فیلم های شما را ببینند مشخص کنید، همچنین با خاموش کردن گزینه mobile number دیگر مخاطبین شما نمی توانند از طریق شماره تلفن شما را پیدا کنند.

6www.howcanu.com ساخت حساب کاربری در اسنپ چت به صورت گام به گام

7فعال سازی سرویس ها


همچنین می تواند بر روی گزینه manage در قسمت Additional services سرویس های دیگری نیز فعال کنید. البته توجه داشته باشید برخی از این سرویس ها نیاز مند به دسترسی هایی مانند موقعیت جغرافیایی دارند.

8ساخت اسنپ

شما به سادگی می توانید در اسنپ چت تصاویر و فیلم ها خود را به اشتراک بگذارید زیرا این اپلیکیشن بصورت خودکار وارد دوربین می شود. برای گرفتن عکس کافیست بر روی دایره پایین و وسط صفحه تپ کنید. اگر می خواهید فیلم بگیرید کافیست آن را نگه دارید فقط باید بدانید که اسنپ چت فقط به شما اجازه می دهد فیلم ها را حداکثر تا ۱۰ ثانیه ضبط و به اشتراک بگذارید.

  • اگر می خواهید از دوربین جلو گوشی تان استفاده کنید بر روی ایکون دوربین که بر روی آن دو فلش طراحی شده است در قسمت بالایی و سمت راست تپ کنید و اگر می خواهید فلش دوربین را فعال یا غیر فعال کنید از آیکون رعد که در سمت چپ و بالا قرار دارد استفاده کنید.
  • پس از این که عکس مورد نظر را گرفتید حال می توانید به آن متن اضافه کنید تا در زمانی که مخاطبتان تصویر را باز کردند متن نیز همراه با تصویر برای آن ها نمایش داده شود.
  • می توانید بر روی عکس خود نقاشی بکشید و بر روی آن تغییرات ایجاد کنید. برای این کار فقط کافیست قلم موجود در قسمت بالا را انتخاب و رنگ آن را تعیین کنید و هر تغییری که لازم دارید بر روی تصویر ایجاد کنید.
  • همچنین می توانید از فیلتر های این اپ برای تصویر خود استفاده کنید که برای این کار فقط کافیست در قسمت تنظیمات گزینه فیلتر را فعال کرده باشید و انگشتتان را بر روی عکس قرار دهید و به سمت راست یا چپ بکشید تا فیلتر ها بر روی تصویر قرار بگیرند.
  • حتی به کمک آیکون قیچی که در تصویر مشاهده میکنید، میتوانید عکس مورد نظر خود را به راحتی کراپ و ذخیره کنید.
  • پس از انجام فرایند های بالا حال می توانید با انتخاب آیکون تایمر، میزان زمانی که کی خواهید مخاطب تصویر را ببیند و سپس پاک شود را تعیین کنید.
  • همچنین شما می توانید در این اپ قبل از این که تصویر را برای مخاطبین خود به اشتراک بگذارید، آن را در دستگاه خود ذخیره کنید. برای این کار فقط باید بر روی آیکون فلش رو به پایین در قسمت پایین صفحه تپ کنید تا در دستگاه شما ذخیره شود.
  • پس از انجام تغییرات و کار های مورد نیاز بر روی عکس باید آن را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این کار باید بر روی آیکون فلش در قسمت پایین و سمت راست تپ کنید. سپس صفحه ای برای شما باز خواهد شد که لیست مخاطبین شما در آن قرار دارد و شما باید مخاطبینی که می خواهند این پست شما را مشاهده کنند را انتخاب کنید.
  • پس از ارسال تصویر یا فیلم، در کنار اسم مخاطب برای عکس ها یک مثلث و برای فیلم ها یک مربع وجود دارد که اگر تو پر باشد بیانگر این است که مخاطب شما هنو آن پست را مشاهده نکرده است و اگر تو خالی باشد بالعکس.

9دیدن اسنپ های مخاطبین


همانطور که شما برای مخاطبین پست می گذارید آن ها نیز در اسنپ برای شما فیلم و تصویر ارسال می کنند که برای دیدن آن ها باید وارد اسنپ شوید سپس به قسمت دوربین بروید. در این قسمت فهرستی از مخاطبین را می بینید که برای شما پست ارسال کرده اند که در کنار اسم آن ها مربع یا مثلث وجود دارد که اگر تو پر باشد بیانگر این است که شما هنوز آن را مشاهده نکرده اید و اگر تو خالی باشد یعنی آن را قبلا دیده اید.

10ایجاد استوری


شما در اسنپ چت علاوه بر تصاویر و فیلم ها که با دوستانتان به صورت اسنپ به اشتراک می گذارید می توانید در این اپ استوری نیز بسازید و به اشتراک بگذارید. استوری نیز مانند اسنپ هم می تواند به صورت عکس باشد و هم به صورت فیلم، با این تفاوت که استوری در فید شما به نمایش در می آید و بعد از ۲۴ ساعت پاک می شود و همه می توانند آن را مشاهده کنند.

برای ساخت استوری کافیست تمام مراحل فرستادن اسنپ را انجام دهید اما به جای تپ کردن گزینه ارسال، آیکون مربعی پایین صفحه که در گوشه آن یک مثبت قرار دارد را بزنید.

پس از این کار در مرحله بعد گزینه add to your story را تپ کنید به همین سادگی. همچنین برای زود تر پاک کردن استوری می توانید استوری را باز کنید، آیکون چرخ دنده را انتخاب کنید سپس گزینه delete را بزنید.

و برای مشاهده استوری های دوستانتان کافیست به صفحه my friend بروید و بر اسم کاربرانتان که در بالای صفحه آمده است را لمس کنید تا اگر استوری قرار داده اند مشاهده کنید.

 

 

 

Like

Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *